top
aukcje elektroniczne, elektroniczna faktura, eprocurement, operator edi, edi  
CYFRYZACJA OBIEGU DOKUMENTÓW - PROFESJONALNIE OD 2001
 
 
 
Strona Główna
Oferta
Cyfryzacja procesów
Usługi EDI
Obsługa e-Faktur
Wsparcie Działów Zakupu
Obsługa e-Przetargów
Dostęp dla klientów
Systemy
O nas
Klienci o nas
Zostań Partnerem
Sami o sobie
Kontakt
Nasi Klienci
Xtrade - https://www.xtrade.com.pl
Xtrade - https://www.xtrade.com.pl

Klienci o nas

Action S.A.
„Od połowy 2009 roku wykorzystujemy Platformę XTRADE do wymiany dokumentów z polskimi sieciami handlowymi oraz z naszymi zagranicznymi dostawcami.
Przez ten czas poznaliśmy możliwości techniczne Platformy oraz rzetelność i poziom usług świadczonych przez pracowników XTRADE S.A. w stopniu pozwalającym nam na zarekomendowanie tej firmy jako wiarygodnego i kompetentnego partnera biznesowego. Możemy również polecić wszystkim zainteresowanym Platformę komunikacyjną XTRADE jako bezpieczną, pewną i stabilną płaszczyznę wymiany danych biznesowych.”

Dyrektor IT

ASTRA - Poznańska Palarnia Kawy

„Pragnąc usprawnić współpracę z Kontrahentami, zdecydowaliśmy się na współpracę z XTRADE S.A. oferującą kompleksowe usługi związane z Systemem Elektronicznej Wymiany Dokumentów (EDI).

Zakres, forma i poziom świadczonych usług daje nam gwarancję na pełne bezpieczeństwo wymienianych dokumentów a jednocześnie na natychmiastowe przekazywanie ich do naszych Kontrahentów. Rozwiązanie EDI oferowane przez XTRADE S.A. w znaczący sposób przyczyniło się do usprawnienia naszej współpracy z liczną rzeszą naszych Kontrahentów.
W imieniu firmy Poznańska Palarnia Kawy Astra Sp. z o.o. chcielibyśmy rekomendować firmę XTRADE S.A. jako wiarygodnego partnera biznesowego.”

Prezes Zarządu

Bank Zachodni WBK S.A.

„Departament Zakupów Banku Zachodniego współpracuje z firmą XTRADE S.A. od 2010 roku w zakresie organizacji e-aukcji oraz doradztwa dotyczącego organizacji aukcji elektronicznych.
Potwierdzamy bardzo wysokie kompetencje firmy XTRADE S.A. oraz elastyczne warunki współpracy. Na szczególne podkreślenie zasługuje pełne zaangażowanie pracowników firmy XTRADE S.A. podczas bieżącej współpracy, ich wysokie kompetencje oraz świetne przygotowanie do współpracy z klientami.”

Dyrektor Departamentu Zakupów

Beko S.A.

„Beko S.A. potwierdza fakt korzystania z Systemu Elektronicznej Wymiany Danych (EDI) oraz Systemu Archiwizacji i Przeglądania Faktur firmy XTRADE S.A. od 2004 roku.

Rozwiązania oferowane przez XTRADE S.A. w znaczący sposób przyczyniło się do usprawnienia naszej działalności w obszarze wymiany dokumentów handlowych z naszymi odbiorcami. System Elektronicznej Wymiany Danych (EDI) oraz System Archiwizacji i Przeglądania Faktur przynosi nam wymierne korzyści finansowe jak również w istotny sposób wpływa na usprawnienie współpracy z naszymi odbiorcami, jak i obsługi faktur elektronicznych. Jednocześnie zapewnia pełną przejrzystość procesu wymiany dokumentów.

Chcielibyśmy potwierdzić wysoką jakość usług oferowanych przez XTRADE S.A. zarówno na etapie przygotowania, wdrożenia jak i obsługi elektronicznych dokumentów.”

Prezes Zarządu

Mennica Polska S.A.

„Mennica Polska S.A. współpracuje z firmą XTRADE S.A. od roku 2005 w zakresie kompleksowej organizacji przetargów krajowych i zagranicznych.

Pracownicy firmy wykazują się wysokim profesjonalizmem, doświadczeniem zawodowym oraz dużą kulturą osobistą. Ich elastyczność, kreatywne podejście do zadań oraz zaangażowanie daleko wykraczają poza ramy standardowej współpracy.

Z pełnym przekonaniem możemy zarekomendować firmę XTRADE S.A. jako pewnego i profesjonalnego partnera.”

Kierownik Działu Zaopatrzenia

Polkomtel S.A. – operator sieci Plus

„Polkomtel S.A. od 2002 roku współpracuje z firmą XTRADE S.A. w zakresie organizacji aukcji elektronicznych.

XTRADE S.A. przez cały okres współpracy dała się poznać jako firma solidna i godna polecenia. Dużym atutem XTRADA S.A. jest elastyczne podejście pracowników do możliwości Platformy odpowiedniego doboru jej funkcjonalności w zależności od przedmiotu organizowanej aukcji elektronicznej.

Z pełnym przekonaniem rekomendujemy firmę XTRADE S.A. jako pewnego i profesjonalnego partnera.”

Dyrektor Departamentu Zakupów

Siroscan sp. z o.o., wcześniej Procter and Gamble Polska

„Firma Siroscan sp. z o.o. pierwotnie jako Procter and Gamble Polska od 2004 roku w zakresie wymiany dokumentów EDI z naszymi odbiorcami współpracuje z firmą XTRADE S.A.

Wdrożenie przetwarzania zamówień w formie komunikatów EDI znacząco usprawniło proces ich obsługi i przyniosło nam na tyle wymierne korzyści procesowe, iż pracujemy nad wdrażaniem tej formy komunikacji dla innych typów dokumentów biznesowych. Duży wpływ na naszą pozytywną opinię ma rzetelność i poziom usług świadczonych przez XTRADE S.A. oraz stabilność i pewność działania Platformy wymiany danych EDI.

Jest mi niezwykle miło zarekomendować wszystkim zainteresowanym usługi firmy XTRADE S.A. oraz udostępnioną przez nią Platformę komunikacyjną, jako bezpieczny i pewny sposób współpracy ze swoimi partnerami handlowymi.”

Członek Zarządu

Sodexho

„Firma Sodexho jest klientem XTRADE S.A. od roku 2003 w zakresie przeprowadzania aukcji elektronicznych dotyczących zakupów różnego rodzaju towarów i usług.
Rozwiązanie oferowane przez XTRADE S.A. w znaczący sposób przyczyniło się do usprawnienia naszej działalności w obszarze zaopatrzenia. Serwis Aukcyjno-Przetargowy przynosi nam wymierne korzyści finansowe, redukcje kosztów związanych z zakupem towarów i usług, jak również w istotny sposób wpływa na uproszczenia organizowanych przez nas przetargów.
Bardzo istotnym elementem oferowanego rozwiązania jest zapewnienie pełnej przejrzystości procesu negocjacji.
Jednocześnie chcielibyśmy potwierdzić wysoką jakość usług oferowanych przez XTRADE S.A., zarówno na etapie przygotowania i organizacji przetargu w formie aukcji elektronicznej, jak również na etapie przeprowadzenia przetargu w systemie aukcyjno-przetargowym.


Dyrektor ds. Zakupów

Urząd Miejski w Jaworznie

„Firma XTRADE S.A. w roku 2008 zrealizowała pierwsze licytacje elektroniczne dla Urzędu Miejskiego w Jaworznie. Usługi świadczono z należytą starannością, zgodnie z zawartą umową.
Polecamy firmę XTRADE S.A. jako wiarygodnego i solidnego partnera.”

Zastępca Prezydenta Miasta

Van Pur S.A.

„Od roku 2009 firma VAN PUR S.A. dążąc do racjonalizacji kosztów i standaryzacji procedur zaopatrzeniowych, rozpoczęła wdrażanie przetargów elektronicznych, jako sposobu na wyłanianie dostawców surowców, usług, technologii oraz wykonawców inwestycji. Wiązało się to ze znacznymi zmianami w sposobie negocjowania cen i warunków, potrzebowaliśmy znaleźć doświadczonego partnera, który ułatwiłby nam to zadanie.

Wybór padł na firmę XTRADE S.A., której oferta, zwłaszcza w kwestii współpracy ze wszystkimi uczestnikami przetargów (również w języku angielskim), szczególnie nam odpowiadała.
Od stycznia 2010 roku, przeprowadziliśmy wraz z firmą XTRADE S.A. około 40 przetargów. Zawsze mogliśmy liczyć na pomoc w wyborze rodzaju aukcji, sposobu ich przeprowadzenia, oraz wszelkich innych powiązanych zagadnień, nigdy nie spotykając się z sytuacją, w której pracownicy XTRADE S.A. nie mieli dla nas czasu. Każdorazowy kontakt pomiędzy naszymi zespołami jest miły i koleżeński, jednocześnie profesjonalny i produktywny, a wypracowane procedury pozwalają nam na szybkie i sprawne organizowanie kolejnych przetargów.

Dotychczasowe doświadczenia pozwalają nam szczerze zarekomendować XTRADE S.A. jako partnera w organizacji oraz przeprowadzaniu przetargów internetowych i jesteśmy gotowi odpowiedzieć na pytania jej dotyczące.”

Kierownik Zaopatrzenia Strategicznego

Wydawnictwo Wiedza i Praktyka

„Wydawnictwo Wiedza i Praktyka, z racji bardzo rozbudowanej oferty kierowanej głównie do podmiotów gospodarczych, generuje kilkadziesiąt tysięcy faktur miesięcznie. Pragnąc usprawnić współpracę ze swoimi Kontrahentami oraz zoptymalizować koszty administracyjne działalności, zainteresowaliśmy się możliwością wdrożenia obsługi faktur elektronicznych.

Z uwagi na nowatorską formę takiej obsługi faktur i rygorystyczne konserwatywne stanowisko organów kontroli skarbowej szczególnie uważnie poszukaliśmy przyszłego partnera do realizacji tej usługi. Po analizie propozycji dostępnych na rynku zdecydowaliśmy się rozpocząć współpracę z firmą XTRADE S.A. Jej oferta, podejście do analizy naszych potrzeb oraz uznanie jakim cieszy się na rynku Elektronicznej Wymiany Dokumentów (EDI) dawały nam największe prawdopodobieństwo realizacji systemu spełniającego wszystkie nasze wymagania.

W toku współpracy przekonaliśmy się że to był dobry wybór. Kompetencje i zaangażowanie pracowników XTRADE S.A. we współpracę z nami, pozwoliły na stworzenie i wdrożenie rozwiązania do generacji, wysyłki i archiwizacji faktur elektronicznych sygnowanym kwalifikowanym podpisem elektronicznym, zgodnie z naszymi oczekiwaniami. System przeszło pół roku temu został wdrożony do działania produkcyjnego firmy, a tym czasie przesłaliśmy przez niego kilka tysięcy faktur i nadal jesteśmy usatysfakcjonowani sposobem jego działania oraz zakresem wsparcia ze strony pracowników XTRADE S.A.

Niezmiernie miło jest nam rekomendować firmę XTRADE S.A. jako wiarygodnego i niezwykle kompetentnego partnera biznesowego, zarówno w zakresie obsługi faktur elektronicznych, jaki i realizacji nieszablonowych rozwiązań z zakresu wymiany danych elektronicznych.”

Prokurent