top
aukcje elektroniczne, elektroniczna faktura, eprocurement, operator edi, edi  
CYFRYZACJA OBIEGU DOKUMENTÓW - PROFESJONALNIE OD 2001
 
 
 
Strona Główna
Oferta
Cyfryzacja procesów
Usługi EDI
Obsługa e-Faktur
Wsparcie Działów Zakupu
Obsługa e-Przetargów
Dostęp dla klientów
Systemy
O nas
Klienci o nas
Zostań Partnerem
Sami o sobie
Kontakt
Nasi Klienci
Xtrade - https://www.xtrade.com.pl
Xtrade - https://www.xtrade.com.pl


Nowoczesna firma oszczędza lasy i pieniądze


Dzisiaj elektroniczna wymiany dokumentów pomiędzy kontrahentami jest często standardem w wielu relacjach biznesowych. Na szczęście dla nas, cyfryzacja obejmuje coraz to nowe obszary działalności biznesowej, co powoduje ciągły wzrost rodzajów i ilości dokumentów wymienianych w postaci elektronicznej.

Proces cyfryzacji obejmuje zarówno procesy wewnątrz firmy, jak i procesy pomiędzy partnerami biznesowymi. Oferujemy systemy informatyczne do obsługi procesów wewnętrznych np. System zamówień wewnętrznych. Do obsługi procesów pomiędzy partnerami biznesowymi oferujemy kilka rozwiązań m.in. przesyłanie i archiwizacja e-faktur, elektroniczną wymianę dokumentów w standardzie EDI.

Cyfryzacja procesów zakupowych poprzez organizowanie e-przetargów przynosi organizatorom znaczące oszczędności finansowe i czasowe, dużo większe niż przy tradycyjnym procesie negocjacji cenowych. Oferujemy kompleksową organizację e-przetargów i e-aukcji na wszystkie rodzaje towarów i usług. Warto skorzystać z naszego wieloletniego doświadczenia i tysięcy przeprowadzonych postępowań dających zawsze oszczędności naszych Klientom.