top
aukcje elektroniczne, elektroniczna faktura, eprocurement, operator edi, edi  
CYFRYZACJA OBIEGU DOKUMENTÓW - PROFESJONALNIE OD 2001
 
 
 
Strona Główna
Oferta
Cyfryzacja procesów
Usługi EDI
Obsługa e-Faktur
Wsparcie Działów Zakupu
Obsługa e-Przetargów
Dostęp dla klientów
Systemy
O nas
Klienci o nas
Zostań Partnerem
Sami o sobie
Kontakt
Nasi Klienci
Xtrade - https://www.xtrade.com.pl
Xtrade - https://www.xtrade.com.pl

Sami o sobie


Od 2001 roku aktywnie uczestniczymy w rozwoju cyfryzacji procesów biznesowych i obiegu dokumentów. Od początku działalności skupiamy się wyłącznie na obszarze B2B, wykorzystując światowe standardy elektronicznej wymiany informacji pomiędzy firmami.

Jako pierwsza firma w Polsce, uruchomiliśmy horyzontalną platformę handlu elektronicznego zorientowaną na wsparcie przedsiębiorstw w efektywnej obsłudze łańcucha dostaw w oparciu o nowoczesne technologie internetowe.

Nasza firma w ścisłej kooperacji ze swoimi Partnerami, sukcesywnie rozbudowuje swoją ofertę usług i narzędzi informatycznych, odpowiadając na nowe potrzeby naszych Klientów.

Kluczem do długoletniego sukcesu XTRADE S.A. jest połączenie stabilnych i bezpiecznych technologii oraz wieloletnie doświadczenia naszego zespołu.

Dziękujemy naszych Klientom i Partnerom za ponad 20 lat owocnej współpracy.

Dbamy o przyszłe pokolenia


Mamy świadomość, że nasze rozwiązanie korzystnie wpływają na ochronę środowiska poprzez ograniczenie zużycia papieru i tonerów oraz wykorzystania powierzchni magazynowych przez naszych Klientów. Chcemy wspólnie ograniczać ilości generowanych dokumentów papierowych, które możemy skutecznie zastąpić dokumentami w wersji elektronicznej. Nie chcemy pozostawić po sobie ogromnych archiwów papierowych dokumentów.

Chcemy pozostawić przyszłym pokoleniom czyste lasy, rzeki i oceany.